Cytat dnia

„Podróże są diabelskim wynalazkiem człowieka, który pod względem nieprzyjemności, zmęczenia, niebezpieczeństw, utraty czasu, szarpaniny nerwowej da się porównać tylko z pobytem na wojnie.”
Henri Millon Montherlant (1896-1973)

Strona użytkownika aprilnight

data rejestracji:1 stycznia 2013 r.
ostatnie logowanie:14 maja 2013 r.
numer gadu-gadu:
skype:
strona www:
skąd:

Zdjęcie

O mnie

To travel is to feel, breath, LIVE!

Nie lubię hoteli z basenem. Zakochałam się w namiocie, braku wody, pokonanych pieszo kilometrach, ciężkim plecaku ze wszystkim potrzebnym do przeżycia w środku. Im bardziej ekstremalnie - tym lepiej - proste ;)

Cytat? Najbardziej banalnie i prozaicznie, a zarazem szczerze: bo kto jak nie ty?...

Mówią, że jestem szalona z tymi swoimi podróżami. Jestem totalnie początkująca we wszystkich aspektach. Mam swój własny Dziennik Podróży potocznie zwany Żółtym Zeszytem, gdzie wszystko spisuję na bieżąco, pod wpływem aktualnych emocji: na poboczu, na ławce, w metrze, na przystanku, na cmentarzu, w autobusie - w miejscu gdzie jest możliwość zapisania kilku słów.

Nie chcę planować i boję się nawet o tym myśleć, ale moim marzeniem jest włóczęga po maturze, projekt 'europa na stopa'. :)

To się nie zaczęło. To we mnie zawsze było. Dojrzewało we mnie i po poznaniu po prostu stało się.

Autostop to bardzo długa historia, to nigdy nie będzie tylko stop. Czasem ludzie traktują to jako szaleństwo, nierozwagę, nieodpowiedzialność, być może.

Marzę, żeby kiedyś to opisać, poddać się 'spontanicznej prozie'...

Pisz! [email protected]
We dwoje zawsze raźniej ;)