Cytat dnia

„Podróże są diabelskim wynalazkiem człowieka, który pod względem nieprzyjemności, zmęczenia, niebezpieczeństw, utraty czasu, szarpaniny nerwowej da się porównać tylko z pobytem na wojnie.”
Henri Millon Montherlant (1896-1973)

Strona użytkownika gonzo289

data rejestracji:4 grudnia 2009 r.
ostatnie logowanie:25 grudnia 2011 r.
numer gadu-gadu:
skype:
strona www:http://www.autostopemkuwolnosci.pl/
skąd:Wrocław

Zdjęcie

O mnie

Życie to przygoda:) Zacząłem sobie to uświadamiać 1 sierpnia 2009 kiedy pierwszy raz wsiadłem do auta na stopa z Wrocka do Krynicy Morskiej:) W pełni uświadomiłem to sobie w sylwka 09-10 kiedy wybraliśmy się ekipą do Paryża (oczywiście na stopa jak wszystko teraz). Potem była Praga, Rzym, Berlin, Drezno, Kraków, Elbląg, Rimini, Toruń, Elbląg.
Masę planów przede mną- tzw eurotrip po wszystkich krajach na zachód i połódnie od Polski, a potem są już kolejne cele na liście coraz dalsze;) Najważniejsze każde marzenie chwile przemyśleć, przerobić je w cel i przynajmniej spróbować zrealizować, bo trzymam się tego, że lepiej żałować czegoś co się zrobiło niż tego czego się nie zrobiło z lenistwa, braku odwagi i innych błahych powodów:)
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." :)

Dzis spojrzalem na opis, ktory napisalem ok. 1,5 roku temu i usmiecham sie do monitora wiedzac, ze wiara w marzenia i wyznaczanie sobie kolejnych celow to nie byly dla mnie wtedy tylko puste slowa.

Miejmy odwage marzyc!:)
Szarokosci to czytajacym;)