Cytat dnia

„Podróże są diabelskim wynalazkiem człowieka, który pod względem nieprzyjemności, zmęczenia, niebezpieczeństw, utraty czasu, szarpaniny nerwowej da się porównać tylko z pobytem na wojnie.”
Henri Millon Montherlant (1896-1973)

Strona użytkownika krzepcior

data rejestracji:22 stycznia 2011 r.
ostatnie logowanie:3 kwietnia 2012 r.
numer gadu-gadu:
skype:
strona www:
skąd:Kraków

Zdjęcie

O mnie

Już kilka świetnych wypadów stopem na przestrzeni niespełna dwóch lat, dłuższych jak i krótszych. A wśród nich: spalone plecy nad Balatonem, spędzona noc w MC-Donaldzie na Wiedeńskim lotnisku, a także chatka w Bratysławie opłacona przez dilera zioła. 10 dni po Hiszpanii i Francji w teamie 3 osobowym samych facetów - wspaniałe wzgórze w Maladze, z widokiem na morze zaraz po otwarciu namiotu, podwózka prze policję na stację paliw pod Barceloną, "obrzezator" który chciał nas okraść z wszelakiego sprzętu! W tym roku: spontaniczny wypad do amsterdamu na zaledwie jedną (ale jakże zajebistą) noc tudzież jednodniowy wypad do Ostrawy na piwko i kebaba... i w planie kolejne.

Lubię fotografować, ale jeszcze bardziej uwieczniać każdą podróż obiektywem kamery. Czuję, że się rozkręcam, jak mawia mój kumpel: "autostop jest trochę jak uzależnienie, w pewnym momencie chcesz więcej i dalej".